جمهوریت

دست نوشته های یکی از "عوام"

جمهوریت

دست نوشته های یکی از "عوام"

باید صادقانه اعتراف کنم سعی نمی کنم در مورد مسائل قضاوت نکنم ، به نظر من نوشتن تحلیلی یعنی قضاوت کردن ، اصلا تفکر یعنی قضاوت ، البته در مرحله بررسی دلایل و شواهد بی طرفم ، لااقل سعی می کنم بی طرف باشم ، حتی شیطان هم می تواند دلایلش را ارائه دهد و من در بررسی آن بی طرفم ، اما این بی طرفی ادامه دار نبوده و بعد از رسیدن به یک نتیجه معین ، به موافقت یا مخالفت با ایده ها و اشخاص ختم می شود ، با این احوالات قاعدتا چیزها یا افرادی را خوب دانسته و یا بد می دانم ؛ و صد البته شما نیز در مورد قضاوت من ، قضاوت می کنید ، ممکن است چیزی که من صحیح دانستم را غلط بدانید و یا برعکس آن را تایید کنید ، نکته همین جاست ؛ هم من و هم شما باید بدانیم که «صحیح یا غلط بودن یک ادعا» با این حالت که «ما دوست داشته باشیم یک ادعا صحیح باشد یا غلط» ، کاملا متفاوت است ،اصل بر این است که با کشف دلایل به ادعاها برسیم نه اینکه ابتدائا ادعاهایمان را انتخاب کرده و در مراحل بعدی برایش دلیل بتراشیم!

این یک صفحه مستقل آزمایشی است که به زودی تکمیل یا حذف خواهد شد.

برای حذف یا ویرایش این صفحه، از طریق مرکز مدیریت وبلاگ خود کافی است در منوی سمت راست به بخش انتشار رفته و بخش صفحات مستقل را انتخاب کنید.

صفحات مستقل جدا از مطالب سایت هستند که همیشه در منوی بالای سایت نمایش داده می‌شوند. این صفحات معمولا برای اطلاعات کلی در مورد سایت مثل «درباره ما»، «تماس با ما»، «فهرست» یا «نظرات شما» مفید هستند.

ارسال نظر به صورت پیش‌فرض برای صفحات مستقل غیر فعال است، اما می‌توانید آن را فعال کنید.

ضمنا برای ایجاد لینک مستقیم (به یک صفحه داخلی یا خارج سایت) در منوی بالای سایت، از منوساز استفاده کنید. مثل لینک «سرآغاز» که به مطلب اول شما لینک شده است.